Як відновити втрачені документи на право власності?

Нерідко виникають ситуації, коли оригінал документа, що підтверджує право власності на нерухомість загублено, зіпсовано чи пошкоджено, а особливо актуальною стала дана проблема в період війни. Нема різниці, як втрачені документи, але є різниця в процедурах відновлення правовстановлюючого документа, який видали до 1 січня 2013 року та після цієї дати.

Як отримати інформацію з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно?

Для отримання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно необхідно звернутись до Міністерства юстиції України із заявою, сплативши адміністративний збір, або отримати необхідну інформацію за допомогою Онлайн будинку юстиції.

Як знайти земельну ділянку за кадастровим номером?

Для того, щоб перевірити онлайн, чи зареєстрована земельна ділянка або провести пошук місцезнаходження іншої земельної ділянки за кадастровим номером, необхідно зробити наступні кроки.

Як знайти земельну ділянку за прізвищем власника?

На даний момент Держгеокадастром не передбачено відповідного функціоналу для безпосереднього пошуку земельних ділянок за прізвищем власника, проте Ви можете дізнатись власника земельної ділянки знаючи її кадастровий номер.

Будівельний паспорт

Будівельний паспорт забудови земельної ділянки – це виданий органами архітектури у встановленому порядку документ, яким визначаються вимоги до будівництва та розміщення житлового, дачного чи садового будинку до 500 м2 з кількістю поверхів не більше 2-х, не враховуючи мансарду.