![У Дзвиняцькій ОТГ відкрили ЦНАП У Дзвиняцькій ОТГ відкрили ЦНАП](https://www.zem.if.ua/wp-content/uploads/2020/02/cznapdzvynyach-750x350.jpeg)
У вівторок, 11 лютого, у Дзвиняцькій об’єднаній територіальній громаді відбулось офіційне відкриття сучасного Центру надання адміністративних послуг.
Відтепер у ньому надаватимуть 70 видів послуг, а ЦНАП обслуговуватиме майже вісім тисяч жителів громади.
У ЦНАПі Дзиняцької громади працюватимуть три адміністратори. Також адмінпослуги надаватимуться і у віддалених селах громади – Росільній, Космачі та Міжгір’ї.
За кошти, котрі виділено з місцевого бюджету, здійснено ремонт приміщення та проведено роботу з адаптації центру для людей з особливими потребами. Завдяки Програмі «U-LEAD з Європою» до ЦНАПу закуплено меблі, комп’ютерну техніку, необхідне програмне забезпечення.