В ОДА обговорено питання проведення інвентаризації земель державної та комунальної власності

14 лютого під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки відбулася нарада з питання «Виконання заходів щодо внесення до Державного кадастру земель державної та комунальної власності на території Івано-Франківської області».

В роботі наради взяли участь керівники окремих структурних підрозділів облдержадміністрації, головного управління Держгеокадастру в області, державного підприємства «Івано-Франківський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою», обласного управління лісового та мисливського господарства, Дністровського басейнового управління водних ресурсів, обласного комунального агролісогосподарського підприємства «Івано-Франківськоблагроліс», ПАТ «Укрзалізниця», служби автомобільних доріг у області, керівники регіональних природних парків.

Як зазначила Марія Савка, питання виготовлення проєктно-технічної документації по землях державної та комунальної власності і внесення цих земель до Державного земельного кадастру є надзвичайно актуальним в ході проведення земельної реформи.

Перший заступник начальника головного управління Держгеокадастру в області Олег Шастко відзначив, що в поточному році має бути проінвентаризовано не менше 30,0 тис. га земель державної власності.

Під час наради кожен із керівників підприємств та установ, які мають в користуванні землі державної або комунальної власності проінформував про проведену роботу з виготовлення державних актів.

Підбиваючи підсумки заходу, Марія Савка наголосила на необхідності пришвидшення виготовлення землевпорядної документації та надала відповідні доручення.

В ОДА обговорено питання проведення інвентаризації земель державної та комунальної власності

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *