Головне управління держгеокадастру в Івано-Франківській області отримало нового начальника

19-го лютого перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка представила колективу головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області новопризначеного керівника Любомира Чорнописького, який переміг під час конкурсу на цю посаду та призначений відновідно до наказу голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру.

«Вважаю, що керівниками в управліннях Держгеокадастру повинні ставати особистості, які мають профільну освіту, пройшли ті професійні сходинки роботи із земельними питаннями та мають необхідний досвід й знання цієї служби з середини. Переконана, що це саме такий управлінець»,

– зауважила Марія Савка.

Також посадовець розповіла, що Державній службі України з питань геодезії, картографії та кадастру доручені надзвичайно важиві питання напередодні актуальних законодавчих рішень щодо обігу земель сільськогосподарського призначення та відкриття земельного ринку, які ставлять нові пріоритети, над якими потрібно працювати.

Акцентувалася увага на виділенні земельних ділянок воїнам АТО/ООС, наданні якісних послуг головним управлінням держгеокадастру в Івано-Франківській області та роботі земельної інспекції.

Головне управління держгеокадастру в Івано-Франківській області отримало нового начальника

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *