«Гаразд» відмовився від частини скандальної земельної ділянки біля міського озера

Сьогодні, 24 лютого, в Івано-Франківську виконавчий комітет виніс на сесію міської ради питання «Про вилучення частини земельної ділянки для суспільних потреб з метою створення міського парку».

Мова йде про землю площею 4 га розташовану на вулиці Південний бульвар.

Нагадаємо, що відповідно до договору оренди від 14.03.2011 року ця територія належала ТзОВ «Розважально-відпочинковий центр «Гаразд».

У проєкті рішення міської ради йдеться про розривання договору оренди задля суспільних потреб. Місто планує на 1,1766 га цієї ділянки створити парк. Підприємцю хочуть залишити ділянку площею 2,8244 га та продовжити договір її оренди на 12 років.

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків сказав, що багато людей знає цю історію і не вірив, що ситуацію вирішать. Проте вони знайшли вихід, «Гаразд» відмовляється від частини землі і готовий украсти мирову угоду.

До слова: суперечки за цю ділянку між міською радою та Бородайком тривають уже декілька років.

Нагадаємо, раніше міський голова Івано-Франківська та депутати міської ради влаштували кілька заходів, аби не дати забудувати територію біля озера. Зокрема, депутати влаштували прийом громадян на місці забудови, освятили хрест, на місці якого обіцяли збудувати храм та встановили новорічну ялинку, а через деякий час і відкрили капличку. Також поставили 15 хрестів.

«Гаразд» відмовився від частини скандальної земельної ділянки біля міського озера

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *