Калуська міська рада не виконала рішення суду про виділення землі учасникам АТО

30 квітня на сесії Калуської міської ради знову розглянули питання про виділення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства в районі Підгірок восьми учасникам АТО орієнтовною площею по 2 га кожному.

Рішення суду, яке зобов’язує міську раду виділити ці земельні ділянки вступило у силу 12 лютого. На сесії у березні для позитивного голосування забракло одного голосу. 30 квітня проєкт рішення знову не був підтриманий — «за» проголосували 16 депутатів при мінімально необхідних 19-ти голосах, повідомляють “Вікна“.

Як зазначив начальник управління земельних відносин Володимир Мельник, міська рада звернулася до суду з питання роз’яснення його рішення і вже є ухвала, якою суд роз’яснив, що Калуська міська рада повинна виділили землю.

«Ухвала ще не надійшла, після отримання ми ще її можемо оскаржити»,

— зазначив Володимир Мельник.

На цій же сесії міська рада затвердила технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності в мікрорайоні «Підгірки». Йдеться про земельний масив, у якому якраз і мали намір отримати земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства учасники АТО. За словами Володимира Мельника, ділянка була включена у межі Калуша у 2005 році, однак її інвентаризацію провели лише тепер. Раніше вважалося, що площа масиву становить 88 га, за матеріалами інвентаризації вийшло менше – понад 66,9 га. За категорією це земля сільськогосподарського призначення, включена до земель запасу міської ради. Земельній ділянці присвоїли кадастровий номер та внесли до кадастру.

Калуська міська рада не виконала рішення суду про виділення землі учасникам АТО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *