У Тлумацькій ОТГ будують дитсадок майже за 7 млн гривень

У четвер, 7 травня, голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів з робочою поїздкою відвідав Тлумацьку об’єднану територіальну громаду.

Очільник ОДА ознайомився зі станом реконструкції універсального блоку школи під дитячий садок у с. Гринівці, інформує пресслужба облдержадміністрації.

«Будівництво дитячого садочка у с. Гринівці здійснюється в рамках проекту «Велике будівництво» та реалізовується за підтримки Президента України й Уряду. На будівництво цього дитячого садочка спрямовуються кошти у сумі 5,7 млн грн. із Державного бюджету та 1 млн гривень із місцевого бюджету. Реалізація цього проекту є важливою рисою співпраці держави із об’єднаним територіальними громадами. Безумовно, ми упевнені у тому, що цьогоріч запрацює цей дитячий садок для 25 дітей, роботи із його будівництва будуть виконані якісно та він ефективно служитиме для цієї громади»,

– зауважив Віталій Федорів.

Під час зустрічі зауважувалося, що на даний час проведені внутрішні ремонтні та оздоблювальні роботи на першому й другому поверхах будівлі, встановлені електричні мережі та міжкімнатні двері. Також проведений монтаж зовнішніх сходів та бетонних обмостин навколо будівлі.

Слід додати, що цьогоріч здійснюватимуться внутрішні косметичні роботи в будівлі, зокрема, встановлені керамічна плитка, дерев’яна підлога, сантехніка та меблі. Заплановано виконати й зовнішні будівельні роботи: встановити очисні споруди і водовідведення, огорожі, облаштувати спортивні та ігрові майданчики, утеплити фасади цокольного приміщення. Проводитиметься й благоустрій території.

Також Віталій Федорів висловив сподівання, що швидший вихід з карантину, дозволить із більшим запалом та розмахом відновлювати інфраструктуру Прикарпаття.

У Тлумацькій ОТГ будують дитсадок майже за 7 млн гривень
Позначено на:        

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *