![На Снятинщині поліцейські затримали дві вантажівки із гравієм На Снятинщині поліцейські затримали дві вантажівки із гравієм](https://www.zem.if.ua/wp-content/uploads/2020/05/15efe5eacea0ae295db624e78a19275a-750x350.jpeg)
25 травня о 10:35 поліцейськими сектору реагування патрульної поліції Снятинщини виявлено два вантажні автомобілі з піщано-гравійною сумішшю.
Подія мала місце у с. Потічок, 62-річний і 58-річний водії автомобілів МАЗ перевозили гравій без відповідних документів, інформують в ГУ нацполіції області.
Йдеться про двох мешканців Городенківського району.
Поліцейські транспортні засоби із сумішшю вилучили, а за цим фактом розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 240 ККУ. Йдеться про порушення встановлених правил використання надр, якщо це створило небезпеку для життя, здоров’я людей чи довкілля, а також незаконне видобування корисних копалин загальнодержавного значення.
Правоохоронці Івано-Франківщині звертаються до громадян і наголошують, що за вибірку із земельної ділянки корисних копалин загальнодержавного значення передбачена відповідальність. Максимальне покарання за вчинене – обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк.