Приватний нотаріус незаконно змінила власників нерухомого майна

Використовуючи службове становище, нотаріус змінила власників нерухомого майна, спір щодо поділу якого відбувався в судовому порядку. Наразі нотаріусу вже повідомлено про підозру.

Співробітники кіберполіції в Івано-Франківській області спільно зі слідчими Галицького відділу поліції, під процесуальним керівництвом Тисменицької місцевої прокуратури, викрили приватного нотаріуса у несанкціонованій зміні інформації в державному реєстрі.

Кіберполіція встановила, що до таких дій причетна місцева мешканка, 1963 року народження, яка працює приватним нотаріусом. Фігурантка на підставі власноруч посвідчених договорів, використовуючи особистий ключ, змінила власників об’єктів нерухомості без відома та згоди одного з них. На той час спір між власниками щодо поділу зазначеного майна відбувався в судовому порядку. Сума завданих збитків становить більше 300 тисяч гривень.

Наразі приватному нотаріусу вже повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів), ч. 3 ст. 362 (Несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп’ютерах), автоматизованих системах, комп’ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї) та ч. 3 ст. 365-2 (Зловживання повноваженнями особами, які надають публічні послуги) Кримінального кодексу України. Жінці загрожує до 8 років ув’язнення.

Приватний нотаріус незаконно змінила власників нерухомого майна
Позначено на:    

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *