На Google Maps з’явиться віртуальний тур Витвицькою ОТГ

У Витвицькій об’єднаній територіальній громаді, що на Долинщині, створюють віртуальні 3D-маршрути.

У такий спосіб в ОТГ хочуть привернути увагу туристів. Про це повідомив начальник відділу культури громади Віталій Кульпа, інформує пресслужба Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття.

За його словами, днями разом із фотографом компанії Google в громаді вже попрацювали над створенням візуального контенту. Зокрема, відзняли Цапові скелі, урочище «Бовкоти» та церкву Богоявлення Господнього у селі Слобода-Болехівська.

«Вже цього року наші цікаві місця з’являться на безкоштовному картографічному сервісі Google Maps. Це дасть можливість віртуально зазирнути у найбільш красиві куточки нашої громади та зацікавити туриста»,

– зазначив Віталій Кульпа.

Представник громади наголосив, що ініціативу вдалось реалізувати за підтримки управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації. Віталій Кульпа зазначив, що у Витвицькій громаді є ще чимало цікавих туристичних місць, які можуть зацікавити туристів.

«Будемо брати активну участь у написанні проєктів, оскільки створення 3D-турів дороговартісна послуга. У громаді є ще безліч цікавих туристичних атракцій, які можуть зацікавити туриста»,

– відзначив він.
На Google Maps з’явиться віртуальний тур Витвицькою ОТГ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *