![Будинок, що стояв на заваді з’єднання бульварів, нарешті викупили Будинок, що стояв на заваді з’єднання бульварів, нарешті викупили](https://www.zem.if.ua/wp-content/uploads/2020/07/8e5ceee9f66819b87d6f253291fb4cc1-750x350.jpeg)
Івано-Франківськ викупив будинок на вулиці Сонячна, 51а.
Про це 22 липня повідомив міський голова Руслан Марцінків у Facebook.
«Хочу сказати приємну новину. Перед ефіром я підписав договір купівлі-продажу тої хати, яка не дозволяла нам чотири смуги між Північним і Південним бульварами. Всіх франківців вітаю з цією невеличкою перемогою. Сподіваюсь, підрядна організація зробить все, аби цього року машини поїхали по бульварах. Надіюсь, найближчі 2-3 місяці транспорт повністю поїде з Північного на Південний бульвар»,
– зазначив міський голова.
Марцінків сказав, що сподівається, що за два-три місяці туди вже зможе поїхати транспорт.