У Калуші проведуть інвентаризацію землі у дачних масивах

Калуська міська рада затвердила програму фінансування робіт з інвентаризації земель на території Калуської міської об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки.

Її бюджет становить 750 тис гривень, з них 150 тис гривень планують профінансувати у поточному році і по 300 тис гривень у два наступні роки.

«Інвентаризація земель проводиться з метою встановлення місця розташування земельних ділянок, їхніх меж, розмірів, правового статусу, виявлення земель, що не використовуються, використовуються нераціонально або не за цільовим призначенням, встановлення кількісних та якісних характеристик земель, необхідних для ведення державного земельного кадастру»,

— зазначено у програмі.

Як пояснив начальник управління земельних відносин Володимир Мельник, зараз є багато земель колишніх садових товариств, значна частина мешканців не можуть оформити свої садові земельні ділянки. Після їх інвентаризації, такі землі планують передати в наявні товариства або зорганізувати користувачів створити нові.

Результатом інвентаризації земель також має стати збільшення доходів місцевого бюджету за рахунок зростання надходжень від плати за землю.

У Калуші проведуть інвентаризацію землі у дачних масивах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *