![На Прикарпатті почастішали крадіжки гравію На Прикарпатті почастішали крадіжки гравію](https://www.zem.if.ua/wp-content/uploads/2020/08/8147f85f40444fdf5feceebe4a548783-750x350.jpeg)
За пів року 2020-го на Прикарпатті відкрили майже вдвічі більше кримінальних проваджень за незаконний видобуток гравію, аніж за цілий минулий рік, про це повідомили в обласній поліції.
У 2018 році правоохоронці відкрили 15 кримінальних проваджень за незаконний видобуток гравію, про підозру повідомлено 15-ти причетним, у шести випадках – укладено угоду про визнання винуватості.
Минулого року – 12 кримінальних проваджень, 14-м людям повідомили про підозру, укладено три угоди про визнання винуватості.
За перше півріччя цього року в області відкрили 23 кримінальні провадження за крадіжки гравію, про підозру повідомлено 23-м особам, 13 з яких – уклали угоду про визнання винуватості.
Цьогоріч найбільше крадіжок гравію зареєстровано в Надвірнянському, Тисменицькому, Коломийському, Богородчанському, Калуському, Косівському та Тлумацькому районах.