У Тлумацькій ОТГ відкрили молодіжний простір

Чудовим подарунком до чергової річниці незалежності України та Дня міста Тлумач і Тлумацької ОТГ для молоді територіальної громади стало відкриття «Молодіжного простору».

Він запрацював у рамках проєкту «Голос громади у місцевому самоврядуванні» за підтримки міського голови Романа Круховського.

Проєкт реалізовує громадська організація Центр політичних студій у рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» DOBRE.

«Хлопці та дівчата нашої громади зможуть збиратися тут, продуктивно та цікаво проводити час, організовувати цікаві заходи, втілювати у життя найрізноманітніші ідеї»,

– зазначила Руслана Ковбас, заступник голови Молодіжної Ради Тлумацької ОТГ.

У свою чергу, заступник міського голови Ігор Мандар, який координує розвиток молодіжної політики в громаді каже:

«Завдяки «Молодіжному простору» місцева молодь братиме активну участь у житті ОТГ, зможе усвідомити свою важливу роль у процесі її розвитку. Для нас важливо, щоб молодь розуміла свою суттєву роль у процесі розвитку громади, а сама «Молодіжка» мала у своєму складі представництво зі всіх населених пунктів громади».

Саме тому Молодіжна рада запустила відеоролик-звернення до молоді громади, запрошуючи їх приєднатися до складу «Молодіжки».

У Тлумацькій ОТГ відкрили молодіжний простір

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *