На Прикарпатті планують зменшити кількість ОТГ

Сільські ради, які до цього часу не об’єднались у громади, будуть приєднані в адміністративному порядку до вже наявних ОТГ – експерт про можливі зміни конфігурацій ОТГ відповідно до оновленого перспективного плану.

Сьогодні облдержадміністрація спільно з експертним середовищем працюють над оновленням Перспективного плану формування ОТГ області. Зміни до документа здійснюються відповідно до нових методик Міністерства розвитку громад та територій України, пише Фіртка з посиланням на ІФ ОДА.

На цьому наголосив виконавчий директор Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття Максим Чопей, даючи коментар кореспондентам телерадіокомпанії «РАІ».

«Сьогодні пропонується зменшити кількість ОТГ із 60, як було передбачено раніше, до 57. Це зумовлено тим, що три територіальні громади області за чотири роки впровадження реформи, так і не спромоглись добровільно об’єднатись. Мова йде, зокрема, про Красноїльську та Яблуницьку громади Верховинського району, а також Яблунську тергромаду з Богородчанщини»,

— сказав він.

При цьому експерт зазначив, що нині слід очікувати й на певні зміни у конфігурації меж вже наявних об’єднаних територіальних громад. За його словами, у такий спосіб планують доєднати сільські ради, які до цього часу не об’єднались в ОТГ, до вже наявних тергромад.

Коментуючи нещодавню подію щодо підтримання депутатським корпусом рішення міської ради про надання згоди на добровільне об’єднання трьох сільських рад до Івано-Франківської ОТГ, він зазначив:

«Сьогодні міська рада фактично продовжила процес добровільного об’єднання. У мерії одностайно підтримали рішення про приєднання до свого складу ще трьох нових сільських рад – Березівської, Колодіївської та Підпечерської. Ми сподіваємось, що вони встигнуть завершити процес об’єднання та отримають усі необхідні субвенції для свого розвитку».

На Прикарпатті планують зменшити кількість ОТГ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *