![Поляниця хоче утворити власну ОТГ Поляниця](https://www.zem.if.ua/wp-content/uploads/2019/11/poljanytsja-6-750x350.jpg)
Сільський голова Поляницької сільської ради Микола Поляк підписав розпорядження «Про ініціювання добровільного обєднання територіальних громад та її громадського обговорення».
Згідно з документом, планується створення ОТГ у складі села Поляниці, сіл Яблуниця, Вороненка, Бистриця, Згари, Климпуші, Причіл Бистрицької сільської ради в Поляницьку територіальну громаду з центром у Поляниці, повідомляє Галичина.
Громадське обговорення планують провести 28 листопада о 14.00 у приміщенні сільського клубу «Просвіта» села Поляниці.
Зазначимо, що наразі с.Поляниця входить до Яремчанської міської ради.
![](http://www.zem.if.ua/wp-content/uploads/2019/11/rozporyadzhennya-polyaka.jpg)