Найдовше село України хоче утворити окрему ОТГ

Під час громадських слухань щодо можливості об’єднання села Микуличин з Яремчанською ОТГ жителі цього села проголосували за рішення утворити окрему ОТГ.

На зборах були присутні депутат Івано-Франківської обласної ради Андрій Мироняк, міський голова Яремче Василь Онутчак, п’ять депутатів Яремчанської міської ради від Микуличина, депутати Микуличинської сільради, інформує Фіртка з посиланням на Суспільне.

Микуличин – прикарпатське село, підпорядковане Яремчанській міськраді. Тут добре розвинені виробнича і соціальна інфраструктури. Село має 40 км комунальних доріг, вагома частина яких відремонтована за кошти місцевого бюджету. Такі цифри зазначено у зверненні сходу села до обласної адміністрації, Кабінету Міністрів та народних депутатів.

Окрім того, обґрунтовуючи своє прагнення створити окреме ОТГ, там вказано, що про фінансову спроможність утворити окреме ОТГ свідчить і бюджет села – власні кошти загального фонду бюджету у 2019 році склав 10 321 тис. грн.

До порівняння, у Більшівецькій ОТГ цей показник становить 9802 тис. грн. Присутні на сході жителі села вважають, що примусове об’єднання з територіальною громадою Яремче суперечить принципу добровільності таких об’єднань.

«Визнати за територіальною громадою села Микуличин Яремчанської міської ради Івано-Франківської області право залишитися окремою самостійною спроможною територіальною громадою»

– зазначили у своєму зверненні.

До слова, громадські слухання щодо приєднання села Микуличин до Яремчанської ОТГ проводять вдруге. Вперше це було у 2015 році.

Нагадаємо, Івано-Франківська ОДА своїм розпорядженням від 19 грудня 2019 року схвалила об’єднання Татарова і Ворохти в ОТГ.

Найдовше село України хоче утворити окрему ОТГ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *