Використання земель сільськогосподарського призначення – під прозорим контролем

В середу, 5 лютого під головуванням заступника міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тараса Висоцького відбулася чергова селекторна нарада з регіонами по питанню запровадження прозорого механізму землекористування в Україні та його оподаткування.

Урядовець наголосив на забезпеченні прозорості механізму землекористування та його оподаткування, недопущення випадків незаконного використання земель сільськогосподарського призначення і озвучив основні вимоги, що ставляться перед Держгеокадастром та органами ДФС, а саме повний аудит сільськогосподарських земель усіх форм власності, досконалість супутникових знімків для наповнення інформацією в режимі реального часу геопорталу, ефективність інспекційної діяльності, пише ОДА.

У селекторній нараді взяли участь перший заступник голови обласної державної адміністрації Марія Савка, директор департаменту агропромислового розвитку ОДА Іван Андріїшин та заступник директора департаменту фінансів ОДА Богдана Чернелицька, представники територіальних органів Державної податкової служби України, Держгеокадастру в області та інші.

Наголошувалося на проведенні перевірок та внесенні даних до реєстру щодо використання земельних ділянок, збільшенні розмірів штрафів та адміністративної відповідальності за самовільний обробіток земель, встановленні коефіцієнта оподаткування за землекористування. Впровадження цих заходів сприятиме повному обліку використання земель та наповнення бюджетів усіх рівнів.

Використання земель сільськогосподарського призначення – під прозорим контролем

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *