У Дубівській ОТГ відбулась перша сесія

Стартували консультаційні візити радників Івано-Франківського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» до новостворених об’єднаних територіальних громад області.

Першою цьогоріч відвідали Дубівську громаду Рожнятівського району, у якій наприкінці грудня минулого року відбулися перші вибори, інформує ІФ ОДА.

За участю радника з питань децентралізації та місцевого самоврядування Максима Чопея та радниці з питань муніципальних фінансів та управління Оксани Швець відбулась зустріч з головою Дубівської громади Олександром Мухаром та знайомство з представниками депутатського корпусу.

У рамках консультацій були напрацьовані окремі проєкти рішень першої сесії, які забезпечують належний перехід від роботи сільських рад до роботи об’єднаної територіальної громади. А також мова йшла про бюджетні питання, які виникають в новоутвореній ОТГ.

Того ж дня відбулась і перша сесія новообраної ради Дубівської ОТГ, під час якої голова і депутати прийняли присягу. Окрім того, ухвалили низку рішень щодо складу виконавчого комітету, структури виконавчих органів Дубівської ОТГ, затвердили регламент і трансферти для передачі з сільських рад.

«Регіональний офіс U-LEAD продовжує допомагати об’єднаним громадам, в тому числі і новоствореним, скористатися можливостями, запропонованими реформами децентралізації та регіональної політики, а також забезпечити потреби їхніх громадян»,

– зазначив, підсумовуючи візит, керівник Івано-Франківського регіонального офісу Руслан Панасюк.

Програма «U-LEAD з Європою» підтримує децентралізацію та регіональну політику в Україні, реалізується за участі ряду донорів та спільно фінансується Європейським Союзом та його державами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Новостворені ОТГ на Прикарпатті, вибори у яких відбулись 22 грудня минулого року, отримають консультаційну підтримку експертного середовища.

У Дубівській ОТГ відбулась перша сесія

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *