![ОДА погодила приєднання Чукалівки до Івано-Франківська ОДА погодила приєднання Чукалівки до Івано-Франківська](https://www.zem.if.ua/wp-content/uploads/2020/04/chukalivka-750x350.png)
Івано-Франківська міська громада отримала висновок облдержадміністрації щодо приєднання Чукалівської сільської ради, яка безпосередньо межує з містом.
Про це повідомляють в Івано-Франківському регіональному офісі Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe, радники якого супроводжували процес приєднання.
«Приєднання с. Чукалівка до Івано-Франківської міської громади вийшло на фінішну пряму. Проте, перемовини міста з сільською громадою тривали майже рік. А перші рішення про добровільне приєднання прийняли у грудні 2019. Зараз отриманий висновок Івано-Франківської ОДА щодо відповідності всіх документів і має розпочатись процес реорганізації»,
– йдеться у дописі.
Усі рішення обох органів місцевого самоврядування відповідають Конституції та законам України. Тож вже незабаром село Чукалівка увійде до Івано-Франківської міської громади. Нагадаємо, процес приєднання до міста обласного значення відбувається без проведення виборів.
Більше новин стосовно Івано-Франківської міської ради ОТГ можна дізнатися перейшовши за посиланням.