![Івано-Франківська ОТГ зросла ще на дві громади Івано-Франківська ОТГ зросла ще на дві громади](https://www.zem.if.ua/wp-content/uploads/2020/05/100105748_3092109474145447_6171968717040123904_o-750x350.jpg)
Сьогодні, 22 травня, в Івано-Франківську триває позачергова 40 сесія міської ради сьомого скликання.
Так, депутати міськради проголосували за добровільне приєднання Узинської та Братковецької сільських територіальних громад до Івано-Франківської ОТГ.
Також, обранці підтримали наміри приєднатися до Івано-Франківської ОТГ Тисменичанської та Каміннецької сільських територіальних громад Надвірнянського району. Проте, їх бажання мають погодити в обласній державній адміністрації.
Окрім того, депутати затвердили проєкт рішення щодо утворення старостинських округів та виконання обов’язків старости.
Нагадаємо, у жовтні 2020 року на сесії Івано-Франківська міська рада прийняла остаточне рішення щодо приєднання Підлузької і Черніївської сільських рад до складу Івано-Франківської міської територіальної громади.
Ці кінцеві рішення стали початком офіційного формування об’єднаної територіальної громади навколо Івано-Франківська, до складу якої згідно з перспективним планом мають увійти майже два десятки навколишніх територіальних громад.
Нагадаємо, 9 жовтня є офіційним Днем Івано-Франківської ОТГ.