Калушанин ініціював незаконне будівництво каплички та обдурив священників

Мешканець Калуша самовільно, без отримання відповідних дозволів, на землях комунальної власності почав зводити каплицю.

Він провів земляні роботи й розмістив конструкції неподалік перехрестя доріг вул. Євшана — бульвар Незалежності зовсім поруч з каналізаційним люком, інформує пресслужба Калуської міської ради.

Чоловік також обдурив священнослужителів Калуського деканату УГКЦ, повідомивши, що земельна ділянка належить йому на праві приватної власності й усі питання побудови у цьому місці каплички узгоджено з органами влади.

Священники повірили на слово чоловікові й на його ж прохання 1 липня посвятили територію.

В.о. протопресвітера Калуського, отець Степан Скібіцький поінформував виконавчий комітет Калуської міської ради, що настоятелі парафій не були проінформовані про здійснення посвячення згадуваної каплиці.

Зараз Калуський деканат розслідує питання щодо посвячення місця під капличку та вживатиме заходи для недопущення надалі випадків вчинення священнослужителями Калуського протопресвітеріату релігійних обрядів, які порушують вимоги чинного законодавства.

Працівники відділу благоустрою та закупівель управління житлово-комунального господарства Калуської міськради склали 2 протоколи за порушення правил благоустрою та утримання території міста на самовільного забудовника.

Калушанин ініціював незаконне будівництво каплички та обдурив священників
Позначено на:    

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *