На Надвірнянщині турецька фірма безплатно відремонтує дорогу

Розбиті дороги, підтоплені будинки. Прикарпаття поступово оговтується від наслідків стихії. Одна з першочергових задач – ремонт автошляхів, адже багато де поки навіть неможливо довезти будівельні матеріали.

В центрі селища Ланчина вже кілька днів кипить робота. Обабіч центральної траси дорожники демонтують старий тротуар, інформують Подробиці.

Ланчин – одне із найбільш постраждалих від стихії селищ на Прикарпатті. Підтоплено сотні будинків, зруйновано найважливіші автошляхи, “добила” негода і давно “аварійну”дорогу державного значення Делятин-Раківчик.

«Вся та вода яка йшла згори вона тут йшла ріка. Тут йшов такий потік тому що каналізації закладені дерев’яними щитами каналізація не працювала. Появилися простори. Дорога починає дихати знизу. Тут зараз до першого сонця вона б мала бути точно непроїзною»

– говорить голова Ланчинської ОТГ Володимир Попович.

Про стан дороги голова ОТГ розповів президенту, коли той прилітав на Прикарпаття.

Тридцятого червня в селище вже заїхала техніка. Ремонтувати дорожнє покриття взялася турецька фірма… за свій рахунок в якості благодійної допомоги.

«За ініціативою керівника групи компанії “Онур” в Україні була проведена зустріч з офісом президента і було запропоновано провести ряд ремонтних робіт в селищі Ланчин по ліквідації паводків. На даному етапі вирішено капітального відремонтувати дорожнє покриття через населений пункт це буде сучасна європейська дорога на рівні Киїів-Чоп»,

– розповідає інженер-будівельник Роман Івасівка.

В Службі автомобільних доріг кажуть: для них це неабияка допомога.

«Ланчину пощастило в тому, що фірма благодійник “Онур” відгукнулася на ті проблеми які тут відбулися в Ланчині Тут на даній ділянці застосовується використання геотекстильної решітки для укріплення дорожнього полотна – це можна сказати новітні матеріали на сьогоднішній день, які дасть змогу підвищити строки експлуатації дороги»,

– додав Любомир Семанів, заступник начальника САД в Івано-Франківській області.

Селяни кажуть: капітального ремонту тут не робили щонайменше років тридцять. Минулого року з вимогою відремонтувати вони навіть виходили на протест – кілька днів блокували трасу.

Окрім капітального ремонту дороги планують облаштували нові тротуари, відремонтувати дощову каналізацію та відновити освітлення. Роботи оцінили в понад 80 мільйонів гривень. Завершити все фірма планує до кінця літа.

На Надвірнянщині турецька фірма безплатно відремонтує дорогу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *